Линктер

logo-print
дүйшөмбү, 05-декабрь, 2016 Бишкек убактысы 04:37

11-июндан 11-июлга чейин Түштүк Африка өлкөсүндө өтө турган футбол боюнча дүйнө чемпионатын беттешүүлөрүнүн ирети, календары.

Бул таймашуулар Кыргызстанда Бишкек убактысы менен Улуттук телеканал аркылуу көрсөтүлөт.

11- июнь (жума)
“А” тобу: Түштүк Африка — Мексика 20:00 (Йоханнесбург, Соккер Сити)
“А” тобу: Уругвай — Франция 00:30 (Кейптаун)

12- июнь (ишемби)
“В” тобу: Аргентина — Нигерия 20:00 (Йоханнесбург, Соккер Сити)
“В” тобу: Түштүк Корея — Греция 17:30 (Порт-Элизабет)
“С” тобу: Англия — АКШ 00:30 (Рюстенбург)

13- июнь (жекшемби)
“С” тобу: Алжир — Словения 17:30 (Полокване)
“Д” тобу: Германия — Австралия 00:30 (Дурбан)
“Д” тобу: Сербия — Гана 20:00 (Претория)

14- июнь (дүйшөмбү)
“Е” тобу: Голландия — Дания 17:30 (Йоханнесбург, Соккер Сити)
“Е” тобу: Жапония — Камерун 20:30 (Блумфонтейн)
“F” тобу: Италия — Парагвай 00:30 (Кейптаун)

15 -июнь (шейшемби)
“F” тобу: Жаңы Зеландия — Словакия 17:30 (Рюстенбург)
“G” тобу: Бразилия — Түндүк Корея 00:30 ( Йоханнесбург, Эллис Парк)
“G” тобу: Кот-д'Ивуар — Португалия 20:00 (Порт-Элизабет )

16- июнь (шаршемби)
“А” тобу: Түштүк Африка — Уругвай 00:30 (Претория)
“H” тобу: Гондурас — Чили 17:30 (Нелспрейт)
“H” тобу: Испания — Швейцария 20:00 (Дурбан)

17- июнь (бейшемби)
“А” тобу: Франция — Мексика 00:30 (Полокване)
“В” тобу: Аргентина - Түштүк Корея 17:30 (Йоханнесбург, Соккер Сити)
“В” тобу: Греция — Нигерия 20:00 (Блумфонтейн)

18 -июнь (жума)
“С” тобу: Словения —АКШ 20:00 (Йоханнесбург)
“С” тобу: Англия - Алжир 00:30 (Кейптаун)
“D” тобу: Германия — Сербия 17:30 (Порт-Элизабет)

19- июнь (ишемби)
“D” тобу: Гана — Австралия 20:00 (Рюстенбург)
“Е” тобу: Голландия — Жапония 17:30 (Дурбан)
“Е” тобу: Камерун — Дания 00:30 (Претория)

20 июнь (жекшемби)
“F” тобу: Италия - Жаңы Зеландия 20:00 (Нелспрейт)
“F” тобу: Словакия — Парагвай 17:30 (Блумфонтейн)
“G” тобу: Бразилия — Кот-д'Ивуар 00:30 (Йоханнесбург, Соккер Сити)

21- июнь (дүйшөмбү)
“G” тобу: Португалия — Корея Элдик Демократиялык респ.17:30 (Кейптаун)
“Н” тобу: Испания — Гондурас 00:30 (Йоханнесбург, Эллис Парк)
“Н” тобу: Чили — Швейцария 20:00 (Порт-Элизабет)

22- июнь (шейшемби)
“А” тобу: Мексика — Уругвай 20:00 (Рюстенбург)
“А” тобу: Франция — Түштүк Африка Республикасы 20:00 (Блумфонтейн)
“В” тобу: Нигерия — Южная Корея 00:30 (Дурбан)
“В” тобу: Греция — Аргентина 00:30 Блумфонтейн

23- июнь (шаршемби)
“С” тобу: Словения — Англия 20:00 (Порт-Элизабет)
“С” тобу: АКШ — Алжир 20:00 (Претория)
“D” тобу: Гана — Германия 00:30 (Йоханнесбург, Соккер Сити)
“D” тобу: Австралия — Сербия 00:30 (Нелспрей)

24 июнь (бейшемби)
“Е” тобу: Дания — Жапония 00:30 (Рюстенбург)
“Е” тобу: Камерун — Голландия 00:30 (Кейптаун)
“F” тобу: Словакия — Италия 20:00 (Йоханнесбург, Эллис Парк)
“F” тобу: Парагвай — Жаңы Зеландия 20:00 (Полокване)

25- июнь (жума)
“G” тобу: Түндүк Корея — Кот-д'Ивуар 21:00 (Нелспрейт)
“G” тобу: Португалия — Бразилия 20:00 (Дурбан)
“Н” тобу: Швейцария — Гондурас 00:30 (Блумфонтейн)
“Н” тобу: Чили — Испания 00:30 (Претория)

1/8 финал
26 -июнь (ишемби)
1 1A - 2B 20.00 (Блумфонтейн)
3 1C - 2D 00.30 (Йоханнесбург)

27- июнь (жекшемби)
2 1B - 2A 20:00 (Блумфонтейн)
4 1D - 2c 00:30 (Йоханнесбург )

28- июнь (дүйшөмбү)
5 1E - 2F 00:30 (Дурбан)
7 1G - 2H 20:00 (Йоханнесбург)
29-июнь (шейшемби)
6 1F - 2E 20:00 (Претория)
8 1H - 2G 00:30 (Кейптаун)

Чейрек финал C
2- июль (жума)
20:00 (Порт Элизабет)

Чейрек финал A
00:30 (Йоханнесбург)

Чейрек финал B
3 -июль (ишемби)
20:00 (Кейптаун)

Чейрек финал D
00:30 (Йоханнесбург)

6- июль (шейшемби)
Жарым финал
00:30 (Кейптаун)
Жарым финал
7 июль (шаршемби)
00:30 (Дурбан)

3-орун үчүн беттешүү
10- июль (ишемди)
00:30 (Порт Элизабет)

Финал
11- июль (Жекшемби)
00:30 (Йоханнесбург)

пикирлерди көрсөт

XS
SM
MD
LG